English
|
|
|
|
|
|
|
|
קבוצת באבלינג (Bubbling) נוסדה ב-2007, על ידי דוקטור באבל וגברת שפריץ – הלוא הם בועז ניר ולי נחת שלום. חזון הקבוצה הינו שיפור איכות החיים של האנושות דרך בועות הסבון וכל פועלה מוקדש לחזון זה.
 
אנו הקבוצה המובילה בתחום בארץ. בין פעילויותינו - המתחילות באירועים פרטיים כגון ימי הולדת, חתונות, בריתות ובר מצוות, דמויות שטח עם בועות סבון ענקיות, סדנאות של בועות סבון ענקיות, דרך מופעי חוצות גדולים, הצגות תיאטרון איכותיות ועד פסטיבלי בועות ייחודיים. אנו מעבירים את הקסם של הבועות לקהל בחוויה קסומה, מצחיקה ומרגשת.
 
במהלך הדרך נתגלתה לעיננו דרך טיפולית חדשה והיא תרפיה עם בועות סבון. שיטת הטיפול הועברה בבתי ספר יסודי לכיתות א'-ו'. את התרפיה בבועות אנו מקדמים בכל פעילות שלנו, בין אם בנסתר או בגלוי (ניתן לקרוא עוד על כך בעמוד "הדרכה" באתר זה).
 
חטיבה נוספת שנוצרה על מנת להנגיש את תחום הבועות הענקיות אל הקהל הרחב היא חטיבת המכירות - חנות הבועות, בה תוכלו למצוא את הכלים השונים, האבקות וערכות מותאמות לכל צורך וגיל, ובאיכות הטובה ביותר שישנה היום בשוק.
מעבר לכל אנו שמים דגש על שמחה, יצירתיות, מקוריות ואיכות ללא פשרות
 
הכירו את האומנים
בועז ניר שלום 

חוקר מציאות, אמן בועות סבון בינלאומי ואבי הבועה תרפיה.

אב לשני ילדים מהממים ובעל לאשת חיל.

בעל חזון - שיפור איכות החיים של האנושות דרך בועות הסבון דרך הנגשתו לקהל הרחב.

למד פסיכולגיה, פסיכודרמה, ליצנות רפואית,ליצנות בימתית, רייקי, הילינג, עיסוי, קופירייטינג, טיפול במים, אסטרולוגיה, שפת סימנים, הינדי ועוד. עדיין מרגיש שיש מה ללמוד.

אוהב בריות ופרגמטי. אוהב יצירה ושילוב אומנויות. אוהב להמציא ולחדד לנוח ולהופיע.

סהכ בא בטוב.

 בועז הוא המייסד של באבלינג, ואומן בועות הסבון המוכר ביותר בארץ. 
לי נחת שלום

שחקנית, בימאית ויוצרת תיאטרון. המנהלת האמנותית של "באבלינג" (תיאטרון, בועות ומה שביניהם), מאמינה באמת שהומור מרפא המון, שבועות יכולות לחבר, ותמיד מחפשת את הקשר והמשולש הקדוש ביני, לבועות, לקהל. 

למדתי בספרד תיאטרון פיזי, ובארץ בתיאטרון הגוף, וקומפוזיציה במחול. חוץ מאמנות הבועות, חוקרת מציאות גם בתיאטרון, ברחוב ועל במה. מסתובבת בעולם ונהנית מהחיים.

הכי נהנית להכין פנקייקים עם הבת שלי נעמי ולהתדגדג עם בני איתמר.

 lee 1.jpg
לי היא המייסדת השותפה של באבלינג, אומנית בועות בחסד, והיוצרת של הצגות הבית.
 
יניב טפר  
יליד 79' אב לשני פלאי בריאה בדמות בן ובת ואיש לאשה אחת יחידה ומיוחדת. אומן קרקס שחקן ואקרובט.

מרגיש לי שנולדתי לקרקס ומעולם לא עסקתי בשום תחום שאינו קשור לאומנויות הבמה במישרין או בעקיפין. אני עוסק בתחום כבר יותר ממחצית חיי עוד מהיותי נער. בחיי אף יום לא נראה כמו קודמו ולא יראה כמו אחריו ואין שום סיכוי שאעסוק במשהו אחר אי פעם.

אחרי שהצגתי בשלל הצגות ובמגוון במות, חלקן מעוררות יראה וחלקן פחות, חלקן אומנותיות מאוד וחלקן מסחריות בטירוף, אם בארץ או אם בארצות נכר, ולאחר שמילאתי תפקידים שונים על אותן במות: שחקן משני\ראשי, כפיל, פעלולן, ניצב, מנהל טכני, יועץ וכוראוגרף פעלולים וקרבות במה, אקרובט אווירי\קרקע, ליצן, פסל, רקדן, להטוטן, פנטומימאי ועוד...

היום (ומזה שלוש שנים כבר) שיש לי מופע קרקס יחיד ומעולה!

מופע האוצר בתוכו כמעט את כל המיומנויות שאספתי ב"ארגז הכלים" שלי במהלך השנים: ליצנות, בועות, בלונים, אקרובטיקה אווירית, אלתורים והכל ארוז בהומור ושעשוע לכל גיל ולכל קהל

אם ישאלו אותי עד מתי... אענה תמיד, לנצח.

 

יניב הוא אומן רב תחומי ותיק ומיומן, המתמחה בשנים האחרונות באומנות בועות סבון.
טל ון-פרג

אני טל, המכונה שושי בושי. אמן קרקס, ג'אגלר וליצן מקצועי, להטוטן, שחקן, אומן מניפולציית חפצים, אומן בועות סבון, ופרפורמר שלא מתפשר.

בשנים הראשונות של חיי גדלתי באירופה. את רוב חיי לאחר מכן, העברתי בארץ. אחרי הצבא עברתי לאוסטרליה שם חייתי שבע  שנים, ולמדתי קרקס. בהמשך הצטרפתי לקבוצה מקומית ועסקתי בתחום במהלך שהותי שם. עם שובי לארץ, עשיתי קורס בליצנות כדי להעמיק את הידע, ולמדתי תיאטרון מאותה סיבה. אני מופיע כבר שמונה שנים. בשנים הראשונות עשיתי הרבה דמויות שטח, ועברתי מאז דרך ארוכה ומרתקת. היום אני מחזיק מופע משלי ונהנה לגלות ולחוות את החוויה העוצמתית של להיפגש ולרגש קהלים.
אני אוהב להיות בטבע, גולש מילדותי, אוהב לעסוק בספורט אקסטרים ולבלות עם אנשים. 
מאמין שאהבה זה הדבר האמיתי היחיד שנשאר בעולם שלנו.
טל מופיע בתור "שושי בושי" עם מופע בועות סבון משלו שמצחיק את הגדולים ואת הקטנים כאחד.
יריב סלומון
אני יריב, אמן קרקס אשר מופיע בשמונה השנים האחרונות בארץ ובחול. מתמחה באקרובטיקה בזוגות, ליצנות ותיאטרון, ומשמש כבסיס באקרובטיקה אווירית. בוגר בית הספר לקרקס "סנדסיאל" וסדנאות רבות בארץ ובחול בכל תחומי העיסוק שלי. בשלוש השנים האחרונות מופיע ברחבי הארץ עם מופע ליצנות ובועות סבון, מבדר, מצחיק ומשעשע אלפי הורים וילדים בדמותי הצרפתית (ז'ריב), ולוקח את הילדים למסע מהבועה הקטנה ביותר לגדולה בעולם!
 
יריב הוא אומן בועות סבון ענקיות ואיש ענק בעצמו. ליצן, אקרובט מקצועי ומומחה בבידור ילדים.

אלמוג קליין                                                              

אני אלמוג, פיית בועות סבון. באופן רשמי, למדתי שלוש שנים משחק, ואני מתרגלת יוגה כבר שנים ומורה ליוגה. מבעד לאלה, אני אוהבת ילדים- להצחיק אותם, להעצים אותם ולתת להם ערך מוסף. נהנת לפזר את קסמיי בעזרת בועות סבון ולסחוף את הילדים אל עולם של אור ושמחה. המפגש עם ילדים מעורר בי השראה, משאיר אותי ילדה בעצמי ומאפשר לי לוודא שאני לא לוקחת את העולם ברצינות רבה מדי.

מוטו לחיים: אל תתנו לאף אחד לפוצץ את הבועה שלכם!

 

אלמוג היא שחקנית ופיית בועות סבון, מורה ליוגה ומלכת הילדים.

שלומי זריאן

קוראים לי שלומי, אבל על הבמה אני פביאן. דמותי פביאן נולדה באורוגאי שם למדה לקפץ בחבל, ללהטט עם חפצים, ולרעות אלפאקות, עיזות וג'ירפות. התחביבים שלה הם בהייה באויר, לשחק, לזרוק חפצים באויר, בועות סבון ענקיות, נגינה וים.
בעצם יש לנו המון במשותף, לפביאן ולי...

במהלך המופע הילדים נהנים מחוויות חדשות וקסומות כשפביאן מפתיע אותם עם כל האוצרות שהוא מחביא לו במזוודה. המופע כולל אלמנטים קרקסיים, להטוטנות ,בועות סבון והרבה הומור.

 
שלומי הוא קרקסן מדימונה, אומן בועות סבון שלוקח את הצופים אל האשליה המוחלטת בעולמו של פביאן.
סאלי

שחקנית, ליצנית, אמנית בועות סבון, אמנית בלונים, וקרקסנית מתפתחת.
בונה את מאגר הכישורים שלי בשנים האחרונות ודואגת לצבור חוויות מרתקות.

אוהבת להצחיק ילדים ולראות אותם מאושרים, נהנית מהחיבור שנוצר במהלך הופעה ואוהבת לשפר את מצב הרוח של הסובבים אותי.

במופע שלי אני ימית השחיינית, מעריצה של הים, שלוקחת את הילדים להרפתקאה מהפנטת. ימית מציגה את המומחיות שלה בשילוב בועות סבון מרהיבות, ויצורי ים מופלאים. יחד עם הילדים אנחנו מגלים את עולם המים והבועות באמצעות קומדיה צבעונית ומשעשעת שנוצרת מתוך עולמה של ימית השחיינית.


סאלי היא אומנית בלקפוץ למים עמוקים, ואישיות מרתקת. מופע בועות הסבון שלה הוא הצעד האחרון שלה בעולם הבמה.
שירי גלוברזון 

חוקרת תנועה, טבע ואת טבע האדם, מתמחה באומנויות הבמה כגון תיאטרון פיזי, מחול וקרקס. מדריכה לאקרובטיקה קלה ואקרובטיקה אוירית לילדים. למדתי בבית הספר לאומנויות הקרקס "סנדסיאל", והיום אני מדריכה ליוגה דהרמה. למדתי וממשיכה ללמוד בסדנאות וקורסים שונים ומשלבת ניסיון רחב בכל מעשיי.

 
שירי היא רקדנית, שחקנית ויוצרת, המלווה את באבלינג בתחום סדנאות בועות הסבון הענקיות.
דניאל בלחמן
אני דני. אמנית קרקס, באוויר ובקרקע, רקדנית וליצנית. במקור מירושלים. למדתי בבית הספר למקצועות הקרקס "סנדסיאל", והיום אני לומדת מהתעסקות בתחום המופע.
המנטרה שלי היא פשוטה: אהבה.
אני הכי אוהבת ארוחות בוקר, מים ומרחבים פתוחים.
הילדה הפנימית שלי תמיד איתי, הוא יוצאת הרבה בצחוק ובשמחה וגם ברגעים קשים היא תמיד מגיעה לעזרה, מעלה חיוך כשיש דמעה.
כשדברים לא מסתדרים אני משתדלת לחייך ולהמשיך לנוע, הקארמה כבר תתדאג לי (:
דניאל היא חצי מהצמד "אקרובאבלס", אומנית בועות סבון בתחילת דרכה שמהפנטת את הקהל בחיוך כובש ויכולות פיזיות מרשימות. 
תומר פרנקל

אם היו שואלים אותי מי אני ומה אני עושה הייתי אומר להם- אני תומר, אמן קרקס ליצן, אקרובט וצייד פרפרים בדימוס. למדתי שנתיים בבית הספר למקצועות הקרקס "סנדסיאל" ואני ממשיך לפתח שלל מיומניות. נהנה לגדול ולצמוח כאמן וכפרפורמר. במקור מארה"ב, וגדלתי גם ביוטבתה וזכרון, אך התעצבתי כבן אדם בוגר בשדה בוקר.
המאכל האהוב עלי זה דני (לא המעדן), וכשדברים לא מסתדרים אני בדרך כלל לוקח נשימה עמוקה ואומר לעצמי שהכל זמני וחולף, מחייך ויודע שמחר יהיה יותר טוב. 

 

תומר הוא חצי מהצמד "אקרובאבלס" ואמן בועות סבון טרי שמייצר קסם מול קהל עם הפרטנרטית שלו דניאל.
 
לפרטים והזמנות: 054-4698099
חזוננו : שיפור איכות החיים של האנושות דרך בועות הסבון
דף הבית  אודות  יום הולדת  מופעים  סדנת בועות  גלרייה  הדרכה  חנות בועות  צור קשר  סרטוני הדרכה  בועה תרפיה  20 עובדות מרתקות  קבלות פנים  מתחמים לאירועים  מתחם מטפלים  דמויות שטח  סרטוני מופעים  יום הולדת  סדנאות